Oferty taryfowe

Ulgi ustawowe

Niektóre osoby, jak na przykład uczniowie, studenci, posiadacze Karty Polaka czy osoby niezdolne do samodzielnej egzystencji mogą korzystać z refundowanych przez budżet państwa ulg ustawowych, pod warunkiem posiadania odpowiednich dokumentów.

Wykaz ulg ustawowych


Taryfa Przewozowa KDOferty taryfowe KDHonorowanie biletów

Senior 60+

Oferta jest skierowana do osób, które ukończyły 60 lat. Do skorzystania z oferty wystarczy dokument poświadczający tożsamość i wiek. Bilety są o 25% tańsze od biletów w taryfie podstawowej. Więcej »

Weekend z KD

Bilet weekendowy uprawnia do nieograniczonej liczby przejazdów pociągami KD od godz. 18:00 w dniu roboczym poprzedzającym dni wolne od pracy, do godz. 6:00 pierwszego dnia roboczego następującego po tych dniach. Więcej »

Razem z KD

Oferta dla grupy liczącej od dwóch do czterech osób, które razem podróżują. Pierwsza osoba kupuje bilet normalny, a pozostałe ok. 30% taniej niż cena normalnego biletu. Więcej »

Bilet miesięczny sieciowy

Bilet miesięczny sieciowy imienny to idealna oferta dla osób podróżujących regularnie pociągami Kolei Dolnośląskich. Więcej »

Bilet Euro-Nysa

Bilet dzięki któremu można jeździć pociągiem oraz komunikacją miejską w Polsce i na terenie Niemiec i Czech. Bilet upoważnia do jazdy pociągami PR i KD od Bolesławca do Zgorzelca i Szklarskiej Poręby przez Lubań i Jelenią Górę. Po stronie niemieckiej i czeskiej można jeździć wszystkim, czym zarządza ZVON. Więcej »

Wspólny Bilet Samorządowy

Bilet ważny jest 24 godziny. Uprawnia do nieograniczonej liczby przejazdów w pociągach uruchamianych przez ośmiu przewoźników kolejowych. Więcej »

REGIOkarta

Imienna karta zniżkowa dla często podróżujących. Z REGIOkartą płacisz 30% mniej za bilety jednorazowe i kupujesz tańsze o 15% bilety okresowe. Więcej »


Taryfa Przewozowa PKP ICOferty krajowe PKP IC
Oferty międzynarodoweTaryfa międzynarodowa

Wcześniej Taniej – 10%, 20% i 30%

Oferta obejmuje wszystkie kategorie pociągów: EIP, EIC, IC oraz TLK w klasie 2 i obowiązuje na dowolnie wybranych relacjach. Wysokość zniżki uzależniona jest od momentu nabycia biletu. Przy zakupie biletu z odpowiednim wyprzedzeniem, zniżka jest naliczana automatycznie. Osoby posiadające indywidualne uprawnienia do ulg ustawowych mogą nabyć bilet ulgowy. Więcej »

Bilet dla Seniora

Oferta dla każdego, kto ukończył 60 lat. Zniżka 30% obowiązuje na przejazdy w komunikacji krajowej pociągami PKP Intercity wszystkich kategorii w 1. i 2. klasie. Aby potwierdzić uprawnienie do zniżki, wystarczy okazać konduktorowi dokument ze zdjęciem potwierdzający tożsamość i wiek. Więcej »

Bilet Rodzinny

Jeżeli planujesz podróż pociągiem EIP, EIC, IC lub TLK w grupie liczącej od 2 do 5 osób, a jedną z nich jest dziecko, które nie ukończyło 16 lat, wybierz Bilet Rodzinny. W ramach oferty PKP IC przygotowanej dla podróżujących rodzin wszyscy dostaniecie 30-procentową zniżkę. Więcej »

Bilet weekendowy

Bilet weekendowy uprawnia do nieograniczonej liczby przejazdów pociągami TLK i IC od godz. 19:00 dnia roboczego poprzedzającego dzień wolny od pracy, do godz. 6:00 pierwszego dnia roboczego następującego po tych dniach. Więcej »

Kup Bilet Weekendowy MAX i podróżuj bez ograniczeń wszystkimi kategoriami pociągów.