PKP Bolesławiec

 

 ROZKŁAD JAZDY DLA STACJI

   INF. KOLEJOWA  19757

  KASA BILETOWA OTWARTA  5:30 – 19:30 

KOMUNIKATY
KOLEJ W MIEŚCIE
Bilet EURO-NYSA
Wiadukt kolejowy
Galeria kolejowa
REKLAMA
KOLEJĄ PO KRAJU
Portal pasażera
Planowanie podróży
PKP Intercity
Przewozy Regionalne
Koleje Dolnośląskie
POLECAMY
ZVON

Bilet Euro-Nysa, dzięki któremu można jeździć pociągiem oraz komunikacją miejską w Polsce i na terenie Niemiec i Czech.
Bilet wart 25 zł upoważnia do jazdy pociągami PR i KD od Bolesławca do Görlitz oraz Jeleniej Góry. Po stronie niemieckiej i czeskiej można jeździć już wszystkim, czym zarządza ZVON.
POLECAMY
REGIOkarta

Z REGIOkartą płacisz 30% mniej za bilety jednorazowe i kupujesz tańsze o 15% bilety okresowe.
POLECAMY
Bilet turystyczny

Bilet turystyczny uprawnia do nieograniczonej liczby przejazdów pociągami PR i KD od godz. 18:00 w dniu roboczym poprzedzającym kolejno po sobie następujące dni wolne od pracy, do godz. 6:00 pierwszego dnia roboczego następującego po tych dniach.
Ceny biletów:
• 45 zł tylko na pociągi Regio
• 79 zł na wszystkie pociągi.
POLECAMY
PKP Intercity

Bilet Podróżnika uprawnia do nieograniczonej liczby przejazdów pociągami TLK od godz. 19:00 w dniu roboczym poprzedzającym kolejno po sobie następujące dni wolne od pracy, do godz. 6:00 pierwszego dnia roboczego następującego po tych dniach.
Ceny biletów:
• 74 złotych w klasie 2.
• 104 złotych w klasie 1.
POLECAMY
REGIO Karnet

REGIO Karnet uprawnia do wielokrotnych przejazdów pociągami PR i KD w ciągu trzech dowolnie wybranych dni, w ciągu dwóch kolejnych miesięcy.
Ceny biletów:
• 75 zł tylko na pociągi Regio
• 129 zł na wszystkie pociągi.
POLECAMY
Ty i raz, dwa, trzy

Ty i raz, dwa, trzy - oferta dla tych, którzy podróżują w towarzystwie jednej, dwóch lub trzech osób.
Pierwsza osoba kupuje bilet normalny, a pozostałe tańsze nawet o 1/3.
POLECAMY
PKP Intercity

Bilet weekendowy uprawnia do nieograniczonej liczby przejazdów pociągami od godz. 19:00 dnia roboczego poprzedzającego dzień wolny od pracy, do godz. 6:00 pierwszego dnia roboczego następującego po tych dniach.
Ceny biletów:
• 154 złotych w klasie 2.
• 247 złotych w klasie 1.
REKLAMA
LINKI
| | Motoricus.com | oleole.pl |

Rozkład jazdy pociągów

ważny od 09.03.2014
Odjazdy i terminy kursowania
BERLIN13:29
CHOJNÓW4:33 [1]   5:39 [8]   6:02 [2]   7:00   7:39 [1]   8:21 [7]   10:19   10:38   12:05 [7]   14:17
14:49   15:44 [1]   16:54 [7]   18:03   19:44 [6]   20:16   21:46 [6]
DRESDEN7:55   13:55   19:55
HAMBURG13:29 [3]
LEGNICA4:33 [1]   5:39 [8]   6:02 [2]   7:00   7:39 [1]   8:21 [7]   10:19   10:38   12:05 [7]   13:31
14:17   14:49   15:44 [1]   16:54 [7]   18:03   19:44 [6]   20:16   21:46 [6]
LUBAŃ7:34   14:13 [7]   17:17 [6]   21:07 [3]
WĘGLINIEC0:28 [4]   6:29 [5]   6:33 [1]   7:34   7:55   9:59 [7]   13:09   13:29   13:55   14:13 [7]
15:53   16:38 [1]   17:17 [6]   18:09 [7]   19:08 [1]   19:55   20:11   21:07 [6]   23:16 [6]
WROCŁAW4:33 [1]   5:39 [8]   6:02 [2]   7:00   7:39 [1]   8:21 [7]   10:19   10:38   12:05 [7]   13:31
14:17   14:49   15:44 [1]   16:54 [7]   18:03   19:44 [6]   20:16   21:46 [6]
ZGORZELEC7:55   13:55   19:55

» Rozkład jazdy na linii Wrocław Główny – Zgorzelec
» Informacja o ruchu pociągów na stacji Bolesławiec

KOLOREM  oznaczono pociągi osobowe spółki Koleje Dolnośląskie
KOLOREM  oznaczono pociągi REGIOekspres spółki Przewozy Regionalne
KOLOREM  oznaczono pociągi Express InterCity spółki PKP Intercity

[1] – kursuje od poniedziałku do piątku oprócz 21.04
[2] – kursuje od poniedziałku do soboty
[3] – kursuje od poniedziałku do piątku i w niedzielę oprócz 20.04
[4] – kursuje w poniedziałki oraz 22.04, oprócz 21.04
[5] – kursuje w soboty i niedziele oraz 21.04
[6] – kursuje codziennie oprócz 19.04, 20.04
[7] – kursuje codziennie oprócz 20.04
[8] – kursuje codziennie oprócz 21.04

UWAGA! Niektóre pociągi osobowe nie zatrzymują się na wszystkich stacjach i przystankach. Przed podróżą proszę sprawdzić szczegółowy rozkład jazdy wybranego pociągu.

Szczegółowy rozkład jazdy pociągów
0:28   (KD-69593)   kl.2   WĘGLINIEC 0:43
kursuje w poniedziałki oraz 22.04, oprócz 21.04

4:33   (KD-69522)   kl.2   Tomaszów Bolesławiecki 4:37 - Okmiany 4:42 - Osetnica 4:45 - Chojnów 4:50 - Miłkowice 4:55 - Jezierzany 4:59 - Legnica 5:04 - Jaśkowice Legnickie 5:13 - Szczedrzykowice 5:16 - Malczyce 5:21 - Środa Śląska 5:26 - Przedmoście Święte 5:30 - Miękinia 5:33 - Mrozów 5:36 - Wrocław Leśnica 5:41 - Wrocław Żerniki 5:44 - Wrocław Nowy Dwór 5:47 - Wrocław Muchobór 5:50 - WROCŁAW GŁÓWNY 5:58
kursuje od poniedziałku do piątku oprócz 21.04

5:39   (KD-69526)   kl.2   Tomaszów Bolesławiecki 5:43 - Okmiany 5:48 - Osetnica 5:51 - Chojnów 5:56 - Miłkowice 6:01 - Jezierzany 6:05 - Legnica 6:10 - Jaśkowice Legnickie 6:26 - Szczedrzykowice 6:29 - Malczyce 6:34 - Środa Śląska 6:39 - Przedmoście Święte 6:43 - Miękinia 6:46 - Mrozów 6:49 - Wrocław Leśnica 6:54 - Wrocław Żerniki 6:58 - Wrocław Nowy Dwór 7:00 - Wrocław Muchobór 7:03 - WROCŁAW GŁÓWNY 7:12
kursuje codziennie oprócz 21.04

6:02   (KD-69528)   kl.2   Tomaszów Bolesławiecki 6:07 - Okmiany 6:12 - Osetnica 6:16 - Chojnów 6:20 - Miłkowice 6:26 - Jezierzany 6:31 - Legnica 6:35 - Jaśkowice Legnickie 6:45 - Szczedrzykowice 6:48 - Malczyce 6:54 - Środa Śląska 7:00 - Przedmoście Święte 7:04 - Miękinia 7:08 - Mrozów 7:11 - Wrocław Leśnica 7:16 - Wrocław Żerniki 7:21 - Wrocław Nowy Dwór 7:24 - Wrocław Muchobór 7:26 - WROCŁAW GŁÓWNY 7:34
kursuje od poniedziałku do soboty

6:29   (KD-69561)   kl.2   Zebrzydowa 6:37 - Zagajnik 6:42 - WĘGLINIEC 6:50
kursuje w soboty i niedziele oraz 21.04

6:33   (KD-69561)   kl.2   Zebrzydowa 6:39 - Zagajnik 6:43 - WĘGLINIEC 6:50
kursuje od poniedziałku do piątku oprócz 21.04

7:00   (KD-69530)   kl.2   Tomaszów Bolesławiecki 7:04 - Okmiany 7:09 - Osetnica 7:12 - Chojnów 7:17 - Miłkowice 7:22 - Jezierzany 7:27 - Legnica 7:32 - Jaśkowice Legnickie 7:46 - Szczedrzykowice 7:49 - Malczyce 7:54 - Środa Śląska 7:59 - Przedmoście Święte 8:03 - Miękinia 8:06 - Mrozów 8:09 - Wrocław Leśnica 8:14 - Wrocław Żerniki 8:18 - Wrocław Nowy Dwór 8:20 - Wrocław Muchobór 8:23 - WROCŁAW GŁÓWNY 8:31
kursuje codziennie

7:34   (KD-69563)   kl.2   Zebrzydowa 7:40 - Zagajnik 7:45 - Węgliniec 7:50 - Gierałtów Wykroty 8:12 - Gierałtów 8:16 - LUBAŃ ŚLĄSKI 8:27
kursuje codziennie

7:39   (KD-69532)   kl.2   Tomaszów Bolesławiecki 7:44 - Okmiany 7:49 - Osetnica 7:53 - Chojnów 7:58 - Miłkowice 8:04 - Jezierzany 8:09 - Legnica 8:14 - Jaśkowice Legnickie 8:23 - Szczedrzykowice 8:26 - Malczyce 8:32 - Środa Śląska 8:38 - Przedmoście Święte 8:42 - Miękinia 8:46 - Mrozów 8:50 - Wrocław Leśnica 8:55 - Wrocław Żerniki 8:59 - Wrocław Nowy Dwór 9:02 - Wrocław Muchobór 9:05 - WROCŁAW GŁÓWNY 9:13
kursuje od poniedziałku do piątku oprócz 21.04

7:55   (R-66001)   kl.1-2   Węgliniec 8:10 - Pieńsk 8:20 - Zgorzelec Miasto 8:27 - Zgorzelec 8:32 - Görlitz 8:37 - Löbau 8:57 - Bautzen 9:11 - Bischofswerda 9:23 - Arnsdorf 9:33 - Radeberg 9:37 - Dresden Klotzsche 9:45 - Dresden Neustadt 9:51 - Dresden Mitte 9:54 - DRESDEN HBF 9:57
kursuje codziennie

8:21   (KD-69533)  ŁUŻYCE   kl.2   Tomaszów Bolesławiecki 8:26 - Okmiany 8:30 - Osetnica 8:34 - Chojnów 8:38 - Miłkowice 8:44 - Jezierzany 8:48 - Legnica 8:53 - Jaśkowice Legnickie 9:00 - Szczedrzykowice 9:03 - Malczyce 9:09 - Środa Śląska 9:14 - Przedmoście Święte 9:17 - Miękinia 9:21 - Mrozów 9:24 - Wrocław Leśnica 9:29 - Wrocław Żerniki 9:33 - Wrocław Nowy Dwór 9:35 - Wrocław Muchobór 9:38 - WROCŁAW GŁÓWNY 9:45
kursuje codziennie oprócz 20.04

9:59   (KD-69565)   kl.2   Zebrzydowa 10:06 - Zagajnik 10:11 - WĘGLINIEC 10:17
kursuje codziennie oprócz 20.04

10:19   (R-66012)   kl.1-2   Chojnów 10:35 - Legnica 10:48 - Wrocław Leśnica 11:18 - Wrocław Nowy Dwór 11:24 - WROCŁAW GŁÓWNY 11:34
kursuje codziennie

10:38   (KD-69536)   kl.2   Chojnów 10:51 - Miłkowice 10:56 - Jezierzany 11:01 - Legnica 11:06 - Jaśkowice Legnickie 11:17 - Szczedrzykowice 11:20 - Malczyce 11:25 - Środa Śląska 11:30 - Przedmoście Święte 11:34 - Miękinia 11:37 - Mrozów 11:40 - Wrocław Leśnica 11:45 - Wrocław Żerniki 11:49 - Wrocław Nowy Dwór 11:51 - Wrocław Muchobór 11:54 - WROCŁAW GŁÓWNY 12:03
kursuje codziennie

12:05   (KD-69538)   kl.2   Tomaszów Bolesławiecki 12:10 - Okmiany 12:14 - Osetnica 12:18 - Chojnów 12:22 - Miłkowice 12:28 - Jezierzany 12:32 - Legnica 12:37 - Jaśkowice Legnickie 12:44 - Szczedrzykowice 12:47 - Malczyce 12:52 - Środa Śląska 12:57 - Przedmoście Święte 13:01 - Miękinia 13:04 - Mrozów 13:07 - Wrocław Leśnica 13:12 - Wrocław Żerniki 13:16 - Wrocław Nowy Dwór 13:18 - Wrocław Muchobór 13:21 - WROCŁAW GŁÓWNY 13:29
kursuje codziennie oprócz 20.04

13:09   (KD-69567)   kl.2   Zebrzydowa 13:15 - Zagajnik 13:20 - WĘGLINIEC 13:25
kursuje codziennie

13:29   (I-67001)  WAWEL   kl.1-2 ®   Węgliniec 13:45 - Żary 14:46 - Forst 15:25 - Cottbus 15:43 - Lübbenau 16:10 - Berlin Ostbf 16:59 - Berlin Hbf 17:06 - Berlin Spandau 17:22 - Stendal 17:58 - Salzwedel 18:34 - Uelzen 18:58 - Lüneburg 19:14 - Hamburg Harburg 19:34 - Hamburg Hbf 19:44 - Hamburg Dammtor 19:50 - HAMBURG ALTONA 20:01
kursuje codziennie
na odcinku Berlin Hbf – Hamburg Altona kursuje od poniedziałku do piątku i w niedzielę oprócz 20.04

13:31   (I-76000)  WAWEL   kl.1-2 ®   Legnica 13:57 - WROCŁAW GŁÓWNY 14:41
kursuje codziennie

13:55   (R-66003)   kl.1-2   Węgliniec 14:10 - Pieńsk 14:20 - Zgorzelec Miasto 14:27 - Zgorzelec 14:32 - Görlitz 14:37 - Löbau 14:57 - Bautzen 15:11 - Bischofswerda 15:23 - Arnsdorf 15:33 - Radeberg 15:37 - Dresden Klotzsche 15:45 - Dresden Neustadt 15:51 - Dresden Mitte 15:54 - DRESDEN HBF 15:57
kursuje codziennie

14:13   (KD-69569)   kl.2   Zebrzydowa 14:19 - Zagajnik 14:23 - Węgliniec 14:29 - Gierałtów Wykroty 14:51 - Gierałtów 14:55 - LUBAŃ ŚLĄSKI 15:06
kursuje codziennie oprócz 20.04

14:17   (R-66014)   kl.1-2   Chojnów 14:32 - Legnica 14:46 - Wrocław Leśnica 15:17 - Wrocław Nowy Dwór 15:22 - WROCŁAW GŁÓWNY 15:33
kursuje codziennie

14:49   (KD-69540)   kl.2   Tomaszów Bolesławiecki 14:53 - Okmiany 14:58 - Osetnica 15:01 - Chojnów 15:06 - Miłkowice 15:11 - Jezierzany 15:15 - Legnica 15:20 - Jaśkowice Legnickie 15:29 - Szczedrzykowice 15:32 - Malczyce 15:37 - Środa Śląska 15:42 - Przedmoście Święte 15:46 - Miękinia 15:49 - Mrozów 15:52 - Wrocław Leśnica 15:57 - Wrocław Żerniki 16:00 - Wrocław Nowy Dwór 16:03 - Wrocław Muchobór 16:06 - WROCŁAW GŁÓWNY 16:14
kursuje codziennie

15:44   (KD-69542)   kl.2   Tomaszów Bolesławiecki 15:48 - Okmiany 15:53 - Osetnica 15:56 - Chojnów 16:01 - Miłkowice 16:06 - Jezierzany 16:10 - Legnica 16:15 - Jaśkowice Legnickie 16:24 - Szczedrzykowice 16:27 - Malczyce 16:32 - Środa Śląska 16:37 - Przedmoście Święte 16:41 - Miękinia 16:44 - Mrozów 16:47 - Wrocław Leśnica 16:52 - Wrocław Żerniki 16:55 - Wrocław Nowy Dwór 16:58 - Wrocław Muchobór 17:02 - WROCŁAW GŁÓWNY 17:10
kursuje od poniedziałku do piątku oprócz 21.04

15:53   (KD-69573)   kl.2   Zebrzydowa 15:59 - Zagajnik 16:03 - WĘGLINIEC 16:09
kursuje codziennie

16:38   (KD-69575)   kl.2   Zebrzydowa 16:45 - WĘGLINIEC 16:55
kursuje od poniedziałku do piątku oprócz 21.04

16:54   (KD-69544)   kl.2   Tomaszów Bolesławiecki 16:58 - Okmiany 17:03 - Osetnica 17:06 - Chojnów 17:11 - Miłkowice 17:16 - Jezierzany 17:20 - Legnica 17:25 - Jaśkowice Legnickie 17:33 - Szczedrzykowice 17:36 - Malczyce 17:41 - Środa Śląska 17:47 - Przedmoście Święte 17:50 - Miękinia 17:54 - Mrozów 17:57 - Wrocław Leśnica 18:02 - Wrocław Żerniki 18:06 - Wrocław Nowy Dwór 18:08 - Wrocław Muchobór 18:11 - WROCŁAW GŁÓWNY 18:18
kursuje codziennie oprócz 20.04

17:17   (KD-69577)   kl.2   Zebrzydowa 17:25 - Zagajnik 17:30 - Węgliniec 17:35 - Gierałtów Wykroty 17:57 - Gierałtów 18:01 - LUBAŃ ŚLĄSKI 18:12
kursuje codziennie oprócz 19.04, 20.04

18:03   (KD-69546)   kl.2   Chojnów 18:15 - Miłkowice 18:20 - Legnica 18:27 - Szczedrzykowice 18:35 - Malczyce 18:41 - Środa Śląska 18:46 - Miękinia 18:52 - Wrocław Leśnica 18:58 - Wrocław Nowy Dwór 19:03 - Wrocław Muchobór 19:06 - WROCŁAW GŁÓWNY 19:15
kursuje codziennie

18:09   (KD-69581)   kl.2   Zebrzydowa 18:15 - Zagajnik 18:19 - WĘGLINIEC 18:24
kursuje codziennie oprócz 20.04

19:08   (KD-69583)   kl.2   Zebrzydowa 19:14 - Zagajnik 19:19 - WĘGLINIEC 19:24
kursuje od poniedziałku do piątku oprócz 21.04

19:44   (KD-69548)   kl.2   Tomaszów Bolesławiecki 19:49 - Okmiany 19:54 - Osetnica 19:58 - Chojnów 20:03 - Miłkowice 20:09 - Jezierzany 20:14 - Legnica 20:18 - Jaśkowice Legnickie 20:28 - Szczedrzykowice 20:31 - Malczyce 20:37 - Środa Śląska 20:43 - Przedmoście Święte 20:47 - Miękinia 20:51 - Mrozów 20:54 - Wrocław Leśnica 21:00 - Wrocław Żerniki 21:03 - Wrocław Nowy Dwór 21:06 - Wrocław Muchobór 21:09 - WROCŁAW GŁÓWNY 21:18
kursuje codziennie oprócz 19.04, 20.04

19:55   (R-66005)   kl.1-2   Węgliniec 20:11 - Pieńsk 20:21 - Zgorzelec Miasto 20:28 - Zgorzelec 20:32 - Görlitz 20:37 - Löbau 20:57 - Bautzen 21:11 - Bischofswerda 21:23 - Arnsdorf 21:33 - Radeberg 21:37 - Dresden Klotzsche 21:45 - Dresden Neustadt 21:51 - Dresden Mitte 21:54 - DRESDEN HBF 21:57
kursuje codziennie

20:11   (KD-69585)   kl.2   Zebrzydowa 20:17 - Zagajnik 20:21 - WĘGLINIEC 20:27
kursuje codziennie

20:16   (R-66016)   kl.1-2   Chojnów 20:32 - Legnica 20:45 - Wrocław Leśnica 21:16 - Wrocław Nowy Dwór 21:22 - WROCŁAW GŁÓWNY 21:33
kursuje codziennie

21:07   (KD-69587)   kl.2   Zebrzydowa 21:13 - Węgliniec 21:21 - Gierałtów Wykroty 21:43 - Gierałtów 21:47 - LUBAŃ ŚLĄSKI 21:57
kursuje codziennie oprócz 19.04, 20.04
na odcinku Węgliniec – Lubań Śląski kursuje od poniedziałku do piątku i w niedzielę oprócz 20.04

21:46   (KD-69550)   kl.2   Tomaszów Bolesławiecki 21:50 - Okmiany 21:55 - Osetnica 21:58 - Chojnów 22:03 - Miłkowice 22:08 - Jezierzany 22:13 - Legnica 22:17 - Jaśkowice Legnickie 22:26 - Szczedrzykowice 22:28 - Malczyce 22:34 - Środa Śląska 22:39 - Przedmoście Święte 22:42 - Miękinia 22:45 - Mrozów 22:48 - Wrocław Leśnica 22:53 - Wrocław Żerniki 22:56 - Wrocław Nowy Dwór 22:58 - Wrocław Muchobór 23:01 - WROCŁAW GŁÓWNY 23:09
kursuje codziennie oprócz 19.04, 20.04

23:16   (KD-69589)  ŁUŻYCE   kl.2   Zebrzydowa 23:24 - Zagajnik 23:29 - WĘGLINIEC 23:34
kursuje codziennie oprócz 19.04, 20.04

Bilet przez Internet

» do góry  

Copyright © 2004 – 2014 PKP Bolesławiec. Wszystkie informacje bez odpowiedzialności.