PKP Bolesławiec

 

 ROZKŁAD JAZDY DLA STACJI

   INF. KOLEJOWA  19757

  KASA BILETOWA OTWARTA  5:30 – 19:30 

KOMUNIKATY
KOLEJ W MIEŚCIE
Bilet EURO-NYSA
Wiadukt kolejowy
Galeria kolejowa
KOLEJĄ PO KRAJU
Portal pasażera
Planowanie podróży
PKP Intercity
Przewozy Regionalne
Koleje Dolnośląskie
POLECAMY
ZVON

Bilet Euro-Nysa, dzięki któremu można jeździć pociągiem oraz komunikacją miejską w Polsce i na terenie Niemiec i Czech.
Bilet wart 25 zł upoważnia do jazdy pociągami PR i KD od Bolesławca do Görlitz oraz Jeleniej Góry. Po stronie niemieckiej i czeskiej można jeździć już wszystkim, czym zarządza ZVON.
POLECAMY
REGIOkarta

Z REGIOkartą płacisz 30% mniej za bilety jednorazowe i kupujesz tańsze o 15% bilety okresowe.
POLECAMY
Bilet turystyczny

Bilet turystyczny uprawnia do nieograniczonej liczby przejazdów pociągami PR i KD od godz. 18:00 w dniu roboczym poprzedzającym kolejno po sobie następujące dni wolne od pracy, do godz. 6:00 pierwszego dnia roboczego następującego po tych dniach.
Ceny biletów:
• 45 zł tylko na pociągi Regio
• 79 zł na wszystkie pociągi.
POLECAMY
PKP Intercity

Bilet Podróżnika uprawnia do nieograniczonej liczby przejazdów pociągami TLK od godz. 19:00 w dniu roboczym poprzedzającym kolejno po sobie następujące dni wolne od pracy, do godz. 6:00 pierwszego dnia roboczego następującego po tych dniach.
Ceny biletów:
• 74 złotych w klasie 2.
• 104 złotych w klasie 1.
POLECAMY
REGIO Karnet

REGIO Karnet uprawnia do wielokrotnych przejazdów pociągami PR i KD w ciągu trzech dowolnie wybranych dni, w ciągu dwóch kolejnych miesięcy.
Ceny biletów:
• 75 zł tylko na pociągi Regio
• 129 zł na wszystkie pociągi.
POLECAMY
Ty i raz, dwa, trzy

Ty i raz, dwa, trzy - oferta dla tych, którzy podróżują w towarzystwie jednej, dwóch lub trzech osób.
Pierwsza osoba kupuje bilet normalny, a pozostałe tańsze nawet o 1/3.
POLECAMY
PKP Intercity

Bilet weekendowy uprawnia do nieograniczonej liczby przejazdów pociągami od godz. 19:00 dnia roboczego poprzedzającego dzień wolny od pracy, do godz. 6:00 pierwszego dnia roboczego następującego po tych dniach.
Ceny biletów:
• 154 złotych w klasie 2.
• 247 złotych w klasie 1.
REKLAMA
LINKI
Ogłoszenia Bolesławiec | | | Motoricus.com | oleole.pl | Katalog firm | KODLK |

Rozkład jazdy pociągów

ważny od 15.06.2014
Odjazdy i terminy kursowania
BERLIN13:23
CHOJNÓW4:28 [1]   5:39   6:02 [2]   7:01   7:39 [1]   8:24   10:21   10:45   12:05   14:16
14:58   16:05   16:56 [1]   18:11   19:36   20:16   21:52
DRESDEN7:52   13:53   19:54
HAMBURG13:23
LEGNICA4:28 [1]   5:39   6:02 [2]   7:01   7:39 [1]   8:24   10:21   10:45   12:05   13:37
14:16   14:58   16:05   16:56 [1]   18:11   19:36   20:16   21:52
LUBAŃ7:39   13:03   17:19   21:23 [3]
WĘGLINIEC1:21 [4]   6:29 [5]   6:34 [1]   7:39   7:52   9:59   13:03   13:23   13:53   14:10
15:07 [1]   16:11   16:37 [1]   17:19   18:09   19:08 [1]   19:54   20:23   21:23
23:36
WROCŁAW4:28 [1]   5:39   6:02 [2]   7:01   7:39 [1]   8:24   10:21   10:45   12:05   13:37
14:16   14:58   16:05   16:56 [1]   18:11   19:36   20:16   21:52
ZGORZELEC7:52   13:53   19:54

» Rozkład jazdy na linii Wrocław Główny – Zgorzelec
» Informacja o ruchu pociągów na stacji Bolesławiec

KOLOREM  oznaczono pociągi osobowe spółki Koleje Dolnośląskie
KOLOREM  oznaczono pociągi REGIOekspres spółki Przewozy Regionalne
KOLOREM  oznaczono pociągi Express InterCity spółki PKP Intercity

[1] – kursuje od poniedziałku do piątku oprócz 15.08
[2] – kursuje od poniedziałku do soboty oprócz 16.08
[3] – kursuje od poniedziałku do piątku i w niedzielę oprócz 15.08
[4] – kursuje w poniedziałki
[5] – kursuje w soboty i niedziele oraz 15.08

UWAGA! Niektóre pociągi osobowe nie zatrzymują się na wszystkich stacjach i przystankach. Przed podróżą proszę sprawdzić szczegółowy rozkład jazdy wybranego pociągu.

Szczegółowy rozkład jazdy pociągów
1:21   (KD-69593)   kl.2   WĘGLINIEC 1:37
kursuje w poniedziałki

4:28   (KD-69552)   kl.2   Tomaszów Bolesławiecki 4:32 - Okmiany 4:37 - Osetnica 4:40 - Chojnów 4:45 - Miłkowice 4:50 - Jezierzany 4:55 - Legnica 4:59 - Jaśkowice Legnickie 5:08 - Szczedrzykowice 5:11 - Malczyce 5:16 - Środa Śląska 5:21 - Przedmoście Święte 5:25 - Miękinia 5:28 - Mrozów 5:31 - Wrocław Leśnica 5:36 - Wrocław Żerniki 5:40 - Wrocław Nowy Dwór 5:43 - Wrocław Muchobór 5:45 - WROCŁAW GŁÓWNY 5:53
kursuje od poniedziałku do piątku oprócz 15.08

5:39   (KD-69526)   kl.2   Tomaszów Bolesławiecki 5:43 - Okmiany 5:48 - Osetnica 5:51 - Chojnów 5:56 - Miłkowice 6:01 - Jezierzany 6:05 - Legnica 6:10 - Jaśkowice Legnickie 6:24 - Szczedrzykowice 6:27 - Malczyce 6:33 - Środa Śląska 6:38 - Przedmoście Święte 6:41 - Miękinia 6:45 - Mrozów 6:48 - Wrocław Leśnica 6:52 - Wrocław Żerniki 6:56 - Wrocław Nowy Dwór 6:58 - Wrocław Muchobór 7:01 - WROCŁAW GŁÓWNY 7:09
kursuje codziennie

6:02   (KD-69528)   kl.2   Tomaszów Bolesławiecki 6:07 - Okmiany 6:12 - Osetnica 6:16 - Chojnów 6:20 - Miłkowice 6:26 - Jezierzany 6:31 - Legnica 6:36 - Jaśkowice Legnickie 6:46 - Szczedrzykowice 6:49 - Malczyce 6:55 - Środa Śląska 7:01 - Przedmoście Święte 7:05 - Miękinia 7:09 - Mrozów 7:12 - Wrocław Leśnica 7:17 - Wrocław Żerniki 7:22 - Wrocław Nowy Dwór 7:25 - Wrocław Muchobór 7:28 - WROCŁAW GŁÓWNY 7:37
kursuje od poniedziałku do soboty oprócz 16.08

6:29   (KD-69561)   kl.2   Zebrzydowa 6:37 - Zagajnik 6:42 - WĘGLINIEC 6:50
kursuje w soboty i niedziele oraz 15.08

6:34   (KD-69561)   kl.2   Zebrzydowa 6:40 - Zagajnik 6:44 - WĘGLINIEC 6:50
kursuje od poniedziałku do piątku oprócz 15.08

7:01   (KD-69530)   kl.2   Tomaszów Bolesławiecki 7:05 - Okmiany 7:10 - Osetnica 7:13 - Chojnów 7:18 - Miłkowice 7:23 - Jezierzany 7:27 - Legnica 7:33 - Jaśkowice Legnickie 7:45 - Szczedrzykowice 7:48 - Malczyce 7:53 - Środa Śląska 7:58 - Przedmoście Święte 8:02 - Miękinia 8:05 - Mrozów 8:08 - Wrocław Leśnica 8:13 - Wrocław Żerniki 8:16 - Wrocław Nowy Dwór 8:19 - Wrocław Muchobór 8:22 - WROCŁAW GŁÓWNY 8:29
kursuje codziennie

7:39   (KD-69563)   kl.2   Zebrzydowa 7:45 - Zagajnik 7:49 - Węgliniec 7:55 - Gierałtów Wykroty 8:17 - Gierałtów 8:21 - LUBAŃ ŚLĄSKI 8:32
kursuje codziennie

7:39   (KD-69556)   kl.2   Tomaszów Bolesławiecki 7:44 - Okmiany 7:49 - Osetnica 7:53 - Chojnów 7:58 - Miłkowice 8:04 - Jezierzany 8:09 - Legnica 8:13 - Jaśkowice Legnickie 8:22 - Szczedrzykowice 8:25 - Malczyce 8:31 - Środa Śląska 8:37 - Przedmoście Święte 8:41 - Miękinia 8:45 - Mrozów 8:49 - Wrocław Leśnica 8:54 - Wrocław Żerniki 8:58 - Wrocław Nowy Dwór 9:01 - Wrocław Muchobór 9:04 - WROCŁAW GŁÓWNY 9:11
kursuje od poniedziałku do piątku oprócz 15.08

7:52   (R-66001)   kl.1-2   Węgliniec 8:11 - Pieńsk 8:21 - Zgorzelec Miasto 8:28 - Zgorzelec 8:33 - Görlitz 8:38 - Löbau 8:57 - Bautzen 9:11 - Bischofswerda 9:23 - Arnsdorf 9:33 - Radeberg 9:37 - Dresden Klotzsche 9:45 - Dresden Neustadt 9:51 - Dresden Mitte 9:54 - DRESDEN HBF 9:57
kursuje codziennie

8:24   (KD-69320)   kl.2   Tomaszów Bolesławiecki 8:29 - Okmiany 8:37 - Osetnica 8:41 - Chojnów 8:45 - Miłkowice 8:51 - Jezierzany 8:55 - Legnica 9:00 - Jaśkowice Legnickie 9:07 - Szczedrzykowice 9:10- Malczyce 9:16 - Środa Śląska 9:21 - Przedmoście Święte 9:24 - Miękinia 9:28 - Mrozów 9:31 - Wrocław Leśnica 9:36 - Wrocław Żerniki 9:40 - Wrocław Nowy Dwór 9:42 - Wrocław Muchobór 9:45 - WROCŁAW GŁÓWNY 9:53
kursuje codziennie

9:59   (KD-69565)   kl.2   Zebrzydowa 10:07 - Zagajnik 10:12 - WĘGLINIEC 10:17
kursuje codziennie

10:21   (R-66012)   kl.1-2   Chojnów 10:44 - Legnica 10:57 - Wrocław Leśnica 11:26 - Wrocław Nowy Dwór 11:31 - WROCŁAW GŁÓWNY 11:42
kursuje codziennie

10:45   (KD-69536)   kl.2   Chojnów 11:03 - Miłkowice 11:08 - Jezierzany 11:13 - Legnica 11:17 - Jaśkowice Legnickie 11:25 - Szczedrzykowice 11:28 - Malczyce 11:33 - Środa Śląska 11:38 - Przedmoście Święte 11:42 - Miękinia 11:45 - Mrozów 11:48 - Wrocław Leśnica 11:53 - Wrocław Żerniki 11:57 - Wrocław Nowy Dwór 11:59 - Wrocław Muchobór 12:02 - WROCŁAW GŁÓWNY 12:09
kursuje codziennie

12:05   (KD-69538)   kl.2   Tomaszów Bolesławiecki 12:10 - Okmiany 12:18 - Osetnica 12:22 - Chojnów 12:27 - Miłkowice 12:32 - Jezierzany 12:36 - Legnica 12:41 - Jaśkowice Legnickie 12:48 - Szczedrzykowice 12:51 - Malczyce 12:56 - Środa Śląska 13:01 - Przedmoście Święte 13:05 - Miękinia 13:08 - Mrozów 13:11 - Wrocław Leśnica 13:16 - Wrocław Żerniki 13:19 - Wrocław Nowy Dwór 13:22 - Wrocław Muchobór 13:25 - WROCŁAW GŁÓWNY 13:33
kursuje codziennie

13:03   (KD-69567)   kl.2   Zebrzydowa 13:11 - Zagajnik 13:16 - Węgliniec 13:21 - Gierałtów Wykroty 13:43 - Gierałtów 13:47 - LUBAŃ ŚLĄSKI 13:58
kursuje codziennie

13:23   (I-67001)  WAWEL   kl.1-2 ®   Węgliniec 13:38 - Żary 14:45 - Forst 15:25 - Cottbus 15:43 - Lübbenau 16:10 - Berlin Ostbf 16:59 - Berlin Hbf 17:08 - Berlin Spandau 17:22 - Stendal 17:58 - Salzwedel 18:34 - Uelzen 18:58 - Lüneburg 19:14 - Hamburg Harburg 19:34 - Hamburg Hbf 19:44 - Hamburg Dammtor 19:50 - HAMBURG ALTONA 20:01
kursuje codziennie

13:37   (I-76000)  WAWEL   kl.1-2 ®   Legnica 14:04 - WROCŁAW GŁÓWNY 14:47
kursuje codziennie

13:53   (R-66003)   kl.1-2   Węgliniec 14:10 - Pieńsk 14:20 - Zgorzelec Miasto 14:28 - Zgorzelec 14:32 - Görlitz 14:37 - Löbau 14:57 - Bautzen 15:11 - Bischofswerda 15:23 - Arnsdorf 15:33 - Radeberg 15:37 - Dresden Klotzsche 15:45 - Dresden Neustadt 15:51 - Dresden Mitte 15:54 - DRESDEN HBF 15:57
kursuje codziennie

14:10   (KD-69569)   kl.2   Zebrzydowa 14:16 - Zagajnik 14:20 - WĘGLINIEC 14:26
kursuje codziennie

14:16   (R-66014)   kl.1-2   Chojnów 14:31 - Legnica 14:45 - Wrocław Leśnica 15:17 - Wrocław Nowy Dwór 15:23 - WROCŁAW GŁÓWNY 15:34
kursuje codziennie

14:58   (KD-69540)   kl.2   Tomaszów Bolesławiecki 15:02 - Okmiany 15:07 - Osetnica 15:10 - Chojnów 15:15 - Miłkowice 15:20 - Jezierzany 15:24 - Legnica 15:28 - Jaśkowice Legnickie 15:35 - Szczedrzykowice 15:38 - Malczyce 15:43 - Środa Śląska 15:48 - Przedmoście Święte 15:52 - Miękinia 15:56 - Mrozów 15:59 - Wrocław Leśnica 16:03 - Wrocław Żerniki 16:07 - Wrocław Nowy Dwór 16:09 - Wrocław Muchobór 16:12 - WROCŁAW GŁÓWNY 16:20
kursuje codziennie

15:07   (KD-69571)   kl.2   Zebrzydowa 15:13 - Zagajnik 15:17 - WĘGLINIEC 15:23
kursuje od poniedziałku do piątku oprócz 15.08

16:05   (KD-69542)   kl.2   Tomaszów Bolesławiecki 16:09 - Okmiany 16:14 - Osetnica 16:17 - Chojnów 16:22 - Miłkowice 16:27 - Jezierzany 16:31 - Legnica 16:36 - Jaśkowice Legnickie 16:43 - Szczedrzykowice 16:46 - Malczyce 16:52 - Środa Śląska 16:57 - Przedmoście Święte 17:00 - Miękinia 17:04 - Mrozów 17:07 - Wrocław Leśnica 17:11 - Wrocław Żerniki 17:15 - Wrocław Nowy Dwór 17:17 - Wrocław Muchobór 17:20 - WROCŁAW GŁÓWNY 17:28
kursuje codziennie

16:11   (KD-69573)   kl.2   Zebrzydowa 16:17 - Zagajnik 16:21 - WĘGLINIEC 16:26
kursuje codziennie

16:37   (KD-69575)   kl.2   Zebrzydowa 16:44 - WĘGLINIEC 16:54
kursuje od poniedziałku do piątku oprócz 15.08

16:56   (KD-69544)   kl.2   Tomaszów Bolesławiecki 17:00 - Okmiany 17:05 - Osetnica 17:08 - Chojnów 17:13 - Miłkowice 17:18 - Jezierzany 17:22 - Legnica 17:27 - Jaśkowice Legnickie 17:34 - Szczedrzykowice 17:37 - Malczyce 17:43 - Środa Śląska 17:48 - Przedmoście Święte 17:52 - Miękinia 17:55 - Mrozów 17:58 - Wrocław Leśnica 18:03 - Wrocław Żerniki 18:06 - Wrocław Nowy Dwór 18:09 - Wrocław Muchobór 18:11 - WROCŁAW GŁÓWNY 18:19
kursuje od poniedziałku do piątku oprócz 15.08

17:19   (KD-69577)   kl.2   Zebrzydowa 17:27 - Zagajnik 17:32 - Węgliniec 17:38 - Gierałtów Wykroty 18:00 - Gierałtów 18:04 - LUBAŃ ŚLĄSKI 18:15
kursuje codziennie

18:09   (KD-69581)   kl.2   Zebrzydowa 18:15 - Zagajnik 18:20 - WĘGLINIEC 18:25
kursuje codziennie

18:11   (KD-69558)   kl.2   Chojnów 18:23 - Miłkowice 18:28 - Legnica 18:35 - Szczedrzykowice 18:43 - Malczyce 18:49 - Środa Śląska 18:54 - Miękinia 19:00 - Wrocław Leśnica 19:06 - Wrocław Nowy Dwór 19:11 - Wrocław Muchobór 19:15 - WROCŁAW GŁÓWNY 19:24
kursuje codziennie

19:08   (KD-69513)   kl.2   Zebrzydowa 19:14 - Zagajnik 19:18 - WĘGLINIEC 19:25
kursuje od poniedziałku do piątku oprócz 15.08

19:36   (KD-69548)   kl.2   Tomaszów Bolesławiecki 19:41 - Okmiany 19:46 - Osetnica 19:50 - Chojnów 19:55 - Miłkowice 20:01 - Jezierzany 20:06 - Legnica 20:10 - Jaśkowice Legnickie 20:20 - Szczedrzykowice 20:23 - Malczyce 20:29 - Środa Śląska 20:35 - Przedmoście Święte 20:39 - Miękinia 20:43 - Mrozów 20:46 - Wrocław Leśnica 20:52 - Wrocław Żerniki 20:55 - Wrocław Nowy Dwór 20:58 - Wrocław Muchobór 21:01 - WROCŁAW GŁÓWNY 21:09
kursuje codziennie

19:54   (R-66005)   kl.1-2   Węgliniec 20:10 - Pieńsk 20:20 - Zgorzelec Miasto 20:27 - Zgorzelec 20:32 - Görlitz 20:37 - Löbau 20:57 - Bautzen 21:11 - Bischofswerda 21:23 - Arnsdorf 21:33 - Radeberg 21:37 - Dresden Klotzsche 21:45 - Dresden Neustadt 21:51 - Dresden Mitte 21:54 - DRESDEN HBF 21:57
kursuje codziennie

20:16   (R-66016)   kl.1-2   Chojnów 20:31 - Legnica 20:45 - Wrocław Leśnica 21:16 - Wrocław Nowy Dwór 21:21 - WROCŁAW GŁÓWNY 21:32
kursuje codziennie

20:23   (KD-69585)   kl.2   Zebrzydowa 20:29 - Zagajnik 20:33 - WĘGLINIEC 20:39
kursuje codziennie

21:23   (KD-69515)   kl.2   Zebrzydowa 21:23 - Węgliniec 21:38 - Gierałtów Wykroty 21:59 - Gierałtów 22:04 - LUBAŃ ŚLĄSKI 22:14
kursuje codziennie
na odcinku Węgliniec – Lubań Śląski kursuje od poniedziałku do piątku i w niedzielę oprócz 15.08

21:52   (KD-69550)   kl.2   Tomaszów Bolesławiecki 21:56 - Okmiany 22:00 - Osetnica 22:03 - Chojnów 22:07 - Miłkowice 22:12 - Jezierzany 22:17 - Legnica 22:22 - Jaśkowice Legnickie 22:41 - Szczedrzykowice 22:43 - Malczyce 22:49 - Środa Śląska 22:44 - Przedmoście Święte 22:57 - Miękinia 23:00 - Mrozów 23:03 - Wrocław Leśnica 23:08 - Wrocław Żerniki 23:11 - Wrocław Nowy Dwór 23:14 - Wrocław Muchobór 23:20 - WROCŁAW GŁÓWNY 23:28
kursuje codziennie

23:36   (KD-69517)   kl.2   Zebrzydowa 23:44 - Zagajnik 23:49 - WĘGLINIEC 23:54
kursuje codziennie

Bilet przez Internet

» do góry  

Copyright © 2004-2014 PKP Bolesławiec. Wszystkie informacje bez odpowiedzialności.